سئو سایت

سئو سایت

مفهوم و هدف سئو

امروزه با گسترش کسب‌و‌کارهای اینترنتی، در کنار تخصص‌هایی نظیر برنامه نویسی و طراحی سایت و… تخصص جدیدی به وجود آمده است که، سئو نام دارد.سوالی که شاید در اینجا مطرح شود این است که: سئو چیست؟سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و میتوان آن را بصورت مقابل تعریف نمود:سئو به معنای دستکاری یا فریب موتورهای جستجو نیست، آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

اهمیت سئو در کسب و کار اینترنتی:

امروزه با گسترش کسب و کار اینترنی،علم سئو بیش از پیش دارای اهمیت شده است.رقابت در دنیای اینترنت با این همه کاربر و مشتری واقعا سخت است و برنده کسی است که مسائل سئوی خود اهمیت دهد.بسیار روشن است که اگر سایت شما سئو شده باشد، کسب و کار شما هم رونق خواهد گرفت.

 

دلایل اهمیت سئو

حالا که با علم سئو آشنا شدید،بیایید کمی بیشتر از اهمیت سئو و برسی سایت برای شما بگوییم تا بهتر بتوانید اهمیت آن را درک کنید.در کنار سئو، لازم است که به محتوای سایت خود و خدمات حرفه‌ای آن هم توجه داشته باشید. سئو کمک می‌کند شما در رده اول باشید، و دیده شوید. ولی کمک نمی‌کند که تبلیغاتِ دهان به دهان انجام شود، بلکه این محتوا و خدمات شما است که باعث تبلیغات دهان به دهان می‌شود.در بحث

فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست.بلکه استراتژی است که باعث بهبود رابطه کاربری و کاربر پسندی وب سایت شما می شود.

 

رعایت برخی از نکات کلیدی در رابطه با تولید محتوا بر اساس سئو سایت

جستجوی کلید واژه : توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید از طریق موتورهای جستجو ترافیک جذب کنید قبل از نوشتن باید کلید واژه خود را انتخاب نمایید. با این کار می توانید بر روی کلمات و عباراتی که مردم بیشتر از آنها برا جستجو استفاده می کنند درون متن خود مانور دهید تا از این طریق بتوانید روی آن کلید واژه رتبه قابل قبولی را از موتورهای جستجو کسب کنید .

کلمه کلیدی بهینه سازی :کلمه کلیدی بهینه سازی شده کلمه ای است که شما متن خود را بر پایه ی آن نوشته اید و حداکثر قابلیت جستجو را برای آن در نظر دارید.

سازمان مطالب و محتوا : توجه داشته باشید که محتوای درون وب سایت خود را باید در یک راه منطقی و سازمان یافته تولید نمایید که این نه تنها برای سئو سایت بسیار مفید است بلکه برای جذب بازدید بیشتر نیز از وب سایت شما کمک بزرگی می کند.

توسعه محتوا : در این باره فقط توضیحی مختصر ارائه می دهیم و در مقالات بعدی این مطلب را باز خواهم کرد و به صورت گسترده در رابطه با توسعه مطلب بحث خواهیم کرد.توسعه محتوا اشتراک گذاری ، لینک دهی داخلی و خارجی به صورتی که این کار مونجر به جذب بالای ترافیک شود را گویند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *